Opinie pacjentów


„Do gabinetu pani Ewy trafiłem z polecenia . I był to strzał w „dziesiątkę”. Pani Ewa okazała się jedną z najlepszych fizjoterapeutek, u których byłem. Świetnie radzi sobie z pacjentem i bardzo dobrze zna się na wszelkich problemach z kręgosłupem. Po problemach z kręgami szyjnymi potrzebowałem rehabilitacji i pani Ewa bardzo mi pomogła. Świetna specjalistka! Profesjonalizm i zaangażowanie, a przy tym wspaniały kontakt z pacjentem. Polecam z całego serca.”

Krzysztof


„Do gabinetu Manual-Art trafiłam ponad rok temu z silnymi bólami mięśniowymi na skutek przebytego urazu i silnego stresu. Pani Ewa z ogromnym zaangażowaniem i empatią wyciągnęła do mnie pomocną dłoń, dzięki czemu mogę nadal pracować i cieszyć się życiem.
Indywidualnie dobrane dla mnie terapie manualne, ćwiczenia ruchowe, duże doświadczenie i fachowość oraz wiele cierpliwości ze strony Pani Ewy dla moich dolegliwości sprawiły, że mam ochotę na podejmowanie nowych wyzwań jakie stawia mi życie. DZIĘKUJĘ!”

Marta z Krakowa


„Terapia Pani Ewy, jest zupełnie niezwykłym doświadczeniem. Na poziomie zarówno cielesnym, emocjonalnym, jak również duchowym. Pani Ewa poprzez ciało dociera do głębokich warstw i „blizn emocjonalnych” (często nieuświadomionych) powstałych w naszych ciałach, a co najważniejsze potrafi je uzdrawiać. Ma ponadto niezwykły dar „wsłuchiwania” się w pacjenta, i ogromną intuicję. Za każdym razem będąc na terapii kręgosłupa u Pani Ewy czułem ogromne odprężenie, relaks, komfort. Dzięki Pani Ewie, doświadczam i przeżyłem obecność swojego ciała w zupełnie inny, nowy, pełniejszy sposób.”

Artur


„Dzięki terapii z panią Ewą zawsze po zabiegu odczuwam zdecydowaną ulgę w dolegliwościach kręgosłupa. Po kilku wizytach ból całkowicie ustępuje. Myślę że dzięki holistycznemu spojrzeniu na człowieka pani Ewa pomogła mi nie tylko w pozbyciu się bólu kręgosłupa ale także innych dolegliwości, które poprzez różnorodną technikę manualną ustępowały. Zdecydowanie polecam panią Ewę. Pozdrawiam.”

Anna


„Bardzo miła osoba , świetny fachowiec. Indywidualnie podchodzi  do pacjenta i chce mu pomóc. Korzystając z terapii manualnej pani Ewy zmniejszyły się moje bóle kręgosłupa, ustąpiły ataki migreny , wzmocniły się mięśnie oraz psychika.”

Lucyna